בעל עסק ,אל תהסס , שלא תפספס ,רק זכור: מכאן העסק שלך רק ימריא ! 0544304613 / 039312739

שלום לך , בעל עסק יקר, הגעת ליקל - פתרונות אינטרנט לעסקים * ההצלחה שלך נמצאת בקצות אצבעותיך * בניית אתרים בוורדפרס * הקמת חנויות מקוונות * קידום אורגני * שיווק דיגיטלי * אחסון אתרים * רכישת דומייןي

אודות העסק יקל בניית אתרים - נעים להכיר....

אודות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים - נעים להכיר .....

 אודות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים – הוא עסק מיסודו ו ובבעלותו של יוסף קאלימי , שהינו גם הבעלים של הקניון לחיסכון ואמינות , להלן  הקניון , שואפים למתן ערך גבוה לך לקוח יקר, כן לך ,  ולמנף אותך ואת עסקך  למקום טוב יותר : כמו כן מבקשים ומייחלים לממש את חזוננו העסקי שלשמו הקמנו עסק זו – לקוחות מרוצים !

יקל פתרונות אינטרנט לעסקים    צוות של בוני אתרים מנוסה צעיר ודינאמי מומחים בתחומם יתרון המבטיח לך , לקוחי היקר אתר חזק יציב ואיכותי תמיכה לאורך כל היום וכל השנה ומעל הכל נועד לשרת אותך – לקוח היקר לנו .

אנו מאמינים שהזמן של לקוחותינו יקר ( וגם הכסף ….) ולכן אם רצית  לבנות אתר אינטרנט , דף נחיתה עמוד עסקי בפייסבוק חנות או אתר מותאם מובייל – יש לך על מה לבנות !  יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  נועד למענך ובשבילך !!!

אודות יקל  פתרונות אינטרנט לעסקים : מירב פתרונות לאינטרנט . כאן תמצא כמעט כל הדרוש לעסק , ואף  מירב שירותים בטכנולוגיות מובילות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים , גם לחברות קטנות ובינוניות וגם לבעלי מקצוע חופשיים.  החל מרכישת הדומיין ,איחסון האתר עיצוב האתר, וכלה בבניית האתרים עצמם : אתרים רגילים בטכנולוגיות רגילות והידועות כגון HTML ( קוד סגור ) ובדגש אתרים על גבי מערכות ניהול תוכן כ WORDPRESS ודומייהם (קוד פתוח ) הכל תוכלו למצוא כאן.

זאת עליך  לדעת – בניית אתרים מוצלחת נמדדת ביכולותיו של האתר לבלוט באופן מיוחד ומשמעותי מעל האתרים . האחרים המתחרים על אותה משבצת בתחומים רבים ומגוונים .יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  מפעילים ומשווקים מערכות שונות פתרון המבטיח ללקוח אפשרויות בחירה מגוונות . אנו שמים דגש על כל שלב בתהליך בניית אתרים , החל משלב איפיון האתר ועד הפיכתו לנגיש מענין רלוונטי, וזאת על מנת לקדם ולהוביל אותו הכי גבוה שאפשר והיעוץ שלנו כבר אמרנו ….חינם !

כחלק משירותינו לקהילה מאידך וללקוחותינו בפרט אנו מתמחים בכתיבה שיווקית ובכתיבת מאמרים לאתרים שאנו בונים ובנוסף נותנים שירותי צילום אם זה בתמונות או בוידיאו . הכל לטובת הלקוח כבר אמרנו ? ?

זאת ועוד – יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  משתמשים במערכות נוספות כגון OXAI , JOOMLA , WIX .  . הכל לטובת לקוחותינו המכובדים . שימוש במספר מערכות אוטומטיות בעלות רכיבים מובנים מהווה יתרון ניכר ללקוחותינו דבר המבטיח פיתרון מושלם ללקוח המותאם לדרישותיו ולתקציבו , חיסכון ניכר בעלויות , קיצור לוחות זמנים ובעיקר אפשרויות בחירה רבות . אנו יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  מתמחים באיפיון ובבניית אתרים יצירתיים וידידותיים לכל משתמש .

לתשומת ליבך אדוני הנכבד- בשלבי הקמת אתר אינטרנט יש חשיבות גבוהה לבחירת הכלים עליהם מבוססת בניית האתרים –  הכנה נכונה,  שרתים מהירים , טכנולוגיה בעלת מוניטין וותק ויציבות,  גיבוי, וניטור 7 X 24 X 365 הם כלים שמקנים יתרון לאתר מעל אתרים אחרים.

אודות – יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  שואפים למתן מוצר / שירות יחודי ומעולה שישרת אתכם בנאמנות ובצורה אופטימלית יום יום , שנה אחר שנה. אנו עובדים עם כל המגזרים בהם בעלי מקצוע חופשיים בעלי עסקים קטנים ובינוניים וכן חברות ארגונים ועוד ועוד.

בנוסף לבניית אתרי תדמית, דפי נחיתה ,עמ' עסקי בפייסבוק , בניית אתרים בוורדפרס, , הקמת חנויות מקוונות  בכל גודל ולכל מטרה, אנו מייעצים ונותנים טיפים לקידום העסק ברשתות החברתיות והמדיה הדיגיטלית חיבור לגוגל אנליטיקס ועוד. הרי אמרתי שאתה חשוב לי ואני שמח בהצלחתך לא ?…..

אתר הנבנה באמצעות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הינו צעד המבטיח צמיחה של העסק . אומנם בניית אתר אינטרנט אינה מהווה היום רק צעד שיווקי ופרסומי, ואינה נועדה רק כדי להפיץ את העסק שלכם בקרב אלפי הגולשים. אלא בניית אתר היא צעד משמעותי שמאפשר לעסק שלכם ליצור לעצמו תדמית מסוימת ואתר אינטרנט מהווה מעין "מכשיר קשר" או יותר מדויק "כרטיס ביקור" המקשר בין הלקוחות לעסק שלכם. בניית אתר אינטרנט היא צעד שהפך לצעד שגרתי והכרחי עבור כל עסק שרוצה לקדם את עצמו הלאה . בניית אתר אינטרנט היא צעד יעיל ואפקטיבי להגדלת החשיפה בפני קהל הלקוחות הפוטנציאליים , הגדלת מספר הלקוחות, וצמצום העלויות וכתוצאה מכך הגדלת הרווחים. לבניית אתר המותאם לצרכים ולתקציב העסק שלך יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הוא הכתובת. התהליך של בניית אתר אינטרנט אינו עשוי ממקשה אחת, והוא תהליך דינאמי שמשתנה בהתאם לסוגי האתרים, למטרות האתרים ולקהל היעד של העסקים. ברור לכולם שבניית אתר אינטרנט של גן אירועים לדוגמא תהיה שונה מתהליך בניית אתר אינטרנט של מוסד אקדמי . בניית אתר אינטרנט יעילה ומקצועית אינה מסתיימת עם העלאת האתר לרשת, והיא תהליך מתמשך שחייב לכלול בתוכו פעולות כמו עדכון תכנים באתר, קידום אורגני של האתר, ו/או קידום ממומן של האתר, מיטוב מתמשך של תוכן האתר ומבנה האתר, וניתוח של הביצועים השונים באתר, מי יספק לנו שירות של בניית אתר אינטרנט . היום קהל הלקוחות כבר מספיק נבון ומבין ששירות של בניית אתר אינטרנט אינו מספיק ויש צורך להיעזר בחברה המציעה מגוון רחב של פתרונות אינטרנט כמו בניית אתר אינטרנט, כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, קידום אתרי אינטרנט, שיווק אתרי אינטרנט ועוד. ולכן אנו רואים היום יותר ויותר חברות המציעות סל שלם של פתרונות אינטרנט ולא שירות ספציפי בודד שאין לו קיום ללא האחים שלו. איך ניתן להשיג יציבות וצמיחה של העסק בעזרת אתר אינטרנט .  בניית אתר אינטרנט מאפשרת לנו לנהל תקשורת קבועה ותמידית עם הלקוחות שלנו, תקשורת דו סיטרית שבה בעל העסק יכול לדווח ללקוחות על המוצרים השונים, והמבצעים השונים אך גם יוכל לקבל משובים מהלקוחות על המוצרים השונים, על עיצוב האריזה ועל עוד שאר אלמנטים שיכולים להשפיע על ההצלחה העסקית. באמצעות בניית אתר אינטרנט העסק יכול לאסוף מידע מועיל על סוג קהל היעד שלו, על השעות בהן הקהל נכנס לאתר, על המוצרים המצליחים כך הוא יוכל לשפר ולשדרג את הפעילות השיווקית של העסק

 ועוד בנושא אודות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים רוצים לקוחות מרוצים ( ומשלמים….) בניית האתר באמצעותנו מבוצעת על ידי גורמים מקצועיים ואנו לוקחים בחשבון את תאימות האתר לכל הדפדפנים תוך התאמה מירבית למנועי החיפוש , ואופטימיזציה מלאה לאתר בכדי שיהיה נוח לקידומו ושיווקו במידת הצורך בעתיד . בניית האתר באמצעות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  משתלמת היום יותר מתמיד,  היות והאתר הנבנה באמצעותנו על ידי בעלי מקצוע מתאפשרת חשיפה לכמות אינסופית ללקוחות אינסופיים.

אנו מזמינים כל אחד וכל אחת להיכנס אלינו ולהינות מחוויה מעולם אחר ואל תשכחו לשאול על הקופונים שלנו…

רוצה להתעניין בחבילות שלנו ? רוצה יעוץ חינם  ? יש לך שאלה ? הפסק לחפש או להתלבט !! התקשר  עכשיו אבל עכשיו !!! וקבל עסקה במחיר המשתלם בישראל !

נו ,עוד לא התקשרת  ? 039312739  או 0544304613

ואם אתה רוצים מתנה אל תשכח  למסור שיוסף שלח אותך….לחיי ההצלחה שלך 

יוסף , יקל פתרונות אינטרנט לעסקים 

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support