אירוח אתרים בשלושה שלבים פשוטים
1. קנו שם תחום

השלב הראשון ליצירת אתר הוא רישום שם תחום. תחום פועל ככתובת אינטרנט. זהו המיקום הקבוע בו משתמשי האינטרנט יכולים למצוא אתר. ניתן לרשום דומיינים ייחודיים באמצעות רשמי דומיינים מוסמכים כגון Namecheap.

2. בחר ספק אירוח

כל אתר זקוק למארח אינטרנט – החברה שמספקת שרתים המאחסנים את האתר שלך והופכת אותו לזמין באופן מקוון עבור אחרים לצפייה. רשמי דומיינים מציעים בדרך כלל אירוח אתרים. אפשר גם לקנות שם דומיין ואירוח אתרים בנפרד.

3. בחר תוכנית אירוח

לפני שתתחיל לבנות את האתר שלך, אתה צריך שני דברים: תחום ואירוח עבורו

ישנם חמישה סוגים עיקריים של אירוח ב- Namecheap: WordPress Shared, Managed, VPS, Dedicated ומשווק. עבור אתרים חדשים, חשבון אירוח משותף טוב או חשבון וורדפרס מנוהל הם מקומות טובים להתחיל מכיוון שהם זולים וקלים לתחזוקה. כאשר אתר גדול יותר, תוכלו לשדרג ל- VPS או אירוח ייעודי – הם מציעים רוחב פס רב יותר ודיסק לטיפול בתעבורה של אתרים גדולים יותר, כמו גם שליטה רבה יותר על תצורת השרת.
מדוע אתה זקוק לאירוח אתרים
האתר שלך חייב להיות ‘מתארח’ כדי שיהיה זמין באופן מקוון כדי שאחרים יוכלו לראות אותו. התהליך של האירוח מוסבר בצורה הטובה ביותר כשכירת שטח במחשב רב עוצמה (המכונה שרת) לאחסון קבצי האתר שלך. שם התחום שלך מצביע בעיקרו על השרת בו מתארחים קבצי האתר שלך. כאשר מישהו מקליד את שם הדומיין של אתר האינטרנט שלך בסרגל הכתובות של הדפדפן, המארח שלך מספק מקום למשתמשים לנחות אותו.

מארחי אתרים מספקים את החלל בו מאוחסנים קבצי האתר שלך ומאפשרים זרימה של תנועה לאתר האינטרנט שלך. זה יכול להוות אבן נגף לרבים שרוצים להפוך את אתר האינטרנט שלהם לזמין באופן מקוון. איזו חבילת אירוח אתרים היא הנכונה ביותר לבחור? האם אתה זקוק לשרת ייעודי או שפלטפורמה משותפת מספיקה לעסק שלך? האם אתה מתכנן להשתמש בוורדפרס או במערכת ניהול תוכן אחרת?

החבילות מבדילות לפי סוג הטכנולוגיה המשמשת לשרת, רמת הניהול המוצעת וכן השירותים הנוספים המוצעים. יש לקחת בחשבון את כל הגורמים הללו כדי למצוא את תוכנית האירוח המתאימה ביותר לאתר האינטרנט שלך.
תהליך רכישת כתובת האתר שלך, תוכנית אירוח והעלאת אתר האינטרנט שלך באינטרנט יכול להיראות כמו תהליך מפחיד. אל תפחדו! זה ממש מפתיע ברגע שאתה מכיר את השטח.
מהעצות בדף זה תוכל לקבוע אילו תכונות צרכי האתר שלך ואילו חבילות אירוח מתאימות.