בעל עסק ,אל תהסס , שלא תפספס ,רק זכור: מכאן העסק שלך רק ימריא ! 0544304613 / 039312739

שלום לך , בעל עסק יקר, הגעת ליקל - פתרונות אינטרנט לעסקים * ההצלחה שלך נמצאת בקצות אצבעותיך * בניית אתרים בוורדפרס * הקמת חנויות מקוונות * קידום אורגני * שיווק דיגיטלי * אחסון אתרים * רכישת דומייןي

שלום לך לקוח יקר, 

דמיין לעצמך שאתה עומד על במה במשך 24 שעות, 7 ימים בשבוע , כל ימות השנה ומציג את עצמך , את העסק שלך ואת השירותים שיש לך להציע וכל זאת מול קהל אינסופי של לקוחות פוטנציאלים , שבדיוק מחפשים שירות כמו שלך . 

אם זה נשמע כמו חלום ולא מושג עבורך אתה נמצא הרחק מאחור ,כיוון שעבור הלקוחות של יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  מדובר במציאות יומיומית המקיים עבורם שירות יקר ערך לעסק.  

בניית אתרים הוא לא עסק הוא מקצוע. נקודה .יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הוא המקום הנכון לבניית אתרים בוורדפרס , הקמת חנויות מקוונות , שיווק דיגיטלי בסיסי, ואף קידום אתרים אורגני. לבניית אתרים מכל מין וסוג צריך לבנות את היסודות הנכונים יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  יש הידע הנכון. גם אם תבנה איזה אתר מפואר או מושקע או חנות ווקומרס או אף מג'נטו, צריך לעמוד בדרישות החוק ובדרישות של מנועי החיפוש . בודאי כבר שמעתם " שאם אתה לא שם , אתה לא קיים , הכוונה היא שחייבים להיות בכל רחבי הרשת , אם זה בניית אתר תדמית לעסק, הקמת חנות מקוונת , קידום אתרים אורגני לאתר על מנת להוביל תנועה רלוונטית לשם , שיווק דיגיטלי הכוללים עמוד עסקי היכן שרק אפשר: בלינקדאין , טויטר , ווטסאפ , פייסבוק , אינסטגרם , טיק טוק, בלוגים , רשימת תפוצה  , סירטוני וידיאו אם צריך , וזאת רק ההתחלה. אל תבזבז את התקציב שיש לך את את הזמן היקר שלך , תגיע אל ייקל פתרונות אינטרנט לעסקים   ותקבל בכל הקשור לבניית אתרים את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר עבורך .

בניית אתרים הן צורך השעה יותר מאי פעם . לא מדובר משנה לשנה אלא מיום ליום , יותר ויותר אנשים שולפים את הסמארטפונים שלהם לחפש מידע גם כאשר הם נמצאים בבית . ולכן בניית אתרים חשובה לכל עסק ועסק, וכאן נכנסת לתמונה יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  השמה דגש על כל אתר ואתר ומנוסה במקצוע שנקרא בניית אתרים .כמו אז, גם כיום , המשאב העיקרי בכל הזמנים היה הזמן, ואם שוטטנו ברחוב לחפש עסק מסוים , או פתחנו דפי זהב , ימים אלו נעלמו כבר מזמן . לא משנה המיקום,הצורך / הבעיה, או המכשיר: פותחים את המחשב או שיותר נכון שולפים  לא את המובייל אלא הסמאטרפונים החכמים שלהם ומחפשים מידע , וזה מובן מאליו למה צריך כל עסק להופיע במנועי החיפוש.. הדבר נכון לבעלי חנויות פיסיות ברחוב או אף לשכירים המחפשים הכנסה נוספת , באפשרותך להגיע אל יקל פתרונות אינטרנט לעסקים   ,למלא טופס איפיון, להעלות צרכים / דרישות ולקבל חנות מקוונת בנויה חזק , מאובטחת, ונגישה כחוק. בניית אתרים לא בנויה רק מאתר שיושב על וורדפרס או וויקס או כל מערכת אחרת , היא צריכה להיות ברמה גבוהה, רספונסיבית , ( נראית בכל המכשירים אם זה סמארטפונים למיניהם, טאבלטים, מחשבים שולחניים וכן מחשבים ניידים ) , לוגו , בעלת טעינה מהירה ומוכנה לקידום במידה ורוצים ועוד ועוד. כנאמר לעיל , ישנם כמה וכמה מערכות לבניית אתרים , העסק שלי ,יקל פתרונות אינטרנט לעסקים    מתמחה בבניית אתרים והקמת חנויות מקוונות על גבי מערכת וורדפרס . 

בעולם המקצוע שנקרא בניית אתרים , יש כמה וכמה אפשרויות : זה יכול להתחיל מדף נחיתה , מיני סייט, אתר אינטרנט ו/או חנות וירטואלית .מיני סייט כשמו כן הוא, אתר קטן הכולל בדרך כלל 3 עמודים דף הבית ,אודות וטופס צור קשר , ומיועד לבעלי עסקים קטנים שלא צריכים אתר גדול כגון אינסטלטורים, טכנאי מזגנים וכד'. דף נחיתה או דף לכידה / עמוד נחיתה כשמו כן הוא עמוד אחד שהגולשים נוחתים אליו ממקור כלשהו בדרך כלל מתנועה ממומנת מפרסום כלשהו , ולגולשים בוחרים אם להישאר או לצאת בלי לשוטט הרבה . בדרך כלל בדף נחיתה מוצעת הצעה , שירות או מוצר למכירה לעניין את הגולשים . כשאומרים בניית אתרים מתכוונים לבניית אתרי תדמית , או פיתוח חנויות ( מה שאנו עושים) אבל יש כאלה שצריכים רק מיני סייט, אלה מיועדים לרוב בעלי מקצוע שצריכים אותם כאן ועכשיו , והמיני סייט שלהם בנוי מעמוד הבית , אודות , וטופס צור קשר. אין לך מה לחפש במקום אחר: כאן תקבל לא רק אתר שבנוי נכון , כאן תוכל לקבל שירותים נוספים כמו עריכת סרטונים , שיווק דיגיטלי , אחריות מלאה על העבודה ותמיכה בך ובעסק שלך לאורך כל השנה. עם יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  אתה לא לבד , יחד אנו צוות , בוא קח את הצ'אנס ומכאן העסק שלך רק ימריא !

 

לאחר שהגעתם למסקנה שאתם זקוקים לאתר אינטרנט , יש להחליט מספר החלטות לפני שלב התחלת הקמת האתר. החלטות אלה הן גורליות להמשך תפקודו של האתר.

1 – רכישת דומיין

דומיין האתר מתבטא בכתובת האתר ז"א באיזה מקום הוא נמצא לדוגמא :www.name.co . רצוי לבחור שם שהוא שם התואם את שם החברה. את הרכישה ניתן לבצע ישירות ב: "האיגוד הישראלי לאינטרנט", או דרך ספק השירות. חשוב שהרכישה תעשה ע"י החברה ותירשם על שם החברה ולא ע"י ספק השירות . לאחר אין סוף תקדימים של רכישת שמות לשם מסחרי וסחטנות בהם כיום בתי המשפט נוטים להכריע לטובת החברה ששם הדומיין תואם לשם החברה. לאחר מילוי טופס קצר ותשלום עבור השם הפרטים עוברים לאישור איגוד האינטרנט העולמי. תמיד מומלץ לרכוש דומיינים עתידיים לפעילות של החברה בסיומות ישראליות או בינלאומיות ובכפוף לסוג פעילות החברה.

2 – החלטה על התוכן באתר

ההחלטה על התוכן באתר היא הבסיס לפעילות האתר. חשוב לזכור שאתר אינטרנט יכול להוות מקום ליצירת דו – שיח בין החברה ללקוחותיה ומציאת הערך המוסף של האתר שלכם לעומת האתרים של המתחרים שלכם מהווה בסיס חשוב לתחילת פיתוח האתר .

3 – הבסיס הטכנולוגי של האתר

לאחר שהחלטתם על תוכן האתר ואיפיינתם את האתר בתרשים זרימה, יש להחליט על הבסיס הטכנולוגי של האתר (תשתית האתר). חלק זה נוטה לחלוקה ראשונית של 3 קטגוריות :

אתר סטאטי : אתר שבו התוכן קבוע ולא ניתן לשינוי ע"י מנגנון ניהול חיצוני הנמצא בידי הלקוח

אתר דנאמי : אתר שקיימת בו מערכת ניהול תוכן בידי הלקוח (הלקוח יכול על ידי תוכנה פשוטה לעדכן את התוכן לגרוע קטגוריות בכל רגע נתון ועוד)

אתר  משולב: אתר המשלב בין החלק הראשון והשני אתר שחלקים בו הם דינאמיים .

4 – בחירת הספק להקמת האתר

בבחירת הספק חשוב לזכור: אתר האינטרנט יכול להוות את הקשר של החברה לעולם הגדול לכן חשוב פיתוח זהות העיסקית של החברה וביטויה באתר. יש להציץ בתיק העבודות של הספק ולהיכנס לאתרים תחתיו ולבחון את תגובת האתרים וכו. מומלץ לבצע זאת ממחשבכם ולא ממחשבו של הספק כל זאת על מנת למנוע מצב שבו חלק מתוכן האתרים כבר קיים על המחשב של הספק ולכן עליית האתר וזמני התגובה שלו לא משקפים את המציאות . תחום בניית האתרים ועיצובם פרוץ מאוד , לכן קיימים בשוק פערי מחירים גדולים בין החברות השונות . ניתן לסווג את רמת החברה על פי הלקוחות שלה ובהתאם לדרג את המחיר לכל החבילה

5 -כתיבת תוכן האתר ובחירת חומרי הגלם הגראפים לאתר

בכתיבת תוכן האתר חשוב לזכור שהרגלי הקריאה באינטרנט הם שונים מהרגלי הקריאה מחוצה לו ולכן כתיבת התוכן צריכה להיות קצרה ומדויקת ומומלץ להיעזר בקופיריטינג לחלק הזה .העיצוב הגראפי של האתר צריך להוות חלק בבניית התדמית של החברה וחיזוק הניווט באתר מבחינת הנדסת האנוש צריך להוות נגיש וברור לקהל היעד ומגרה לא פחות להמשך שיטוט באתר.

6 – בחירת הספק בו יאוחסן האתר

בישראל  קיימות אין סוף חברות לאיחסון אתרים . בבחירת חברת האיחסון חשוב לשתף את הספק שנבחר לבניית האתר וכן לתת את הדעת לתשתית הטכנולוגית לבניית האתר . מומלץ לקבל המלצות על החברה בה אתם שוקלים  לאחסן את האתר , אתר שלא עולה בגלל בעיות טכניות מהווה פגיעה חמורה בתדמית העסק או החברה וסביר להניח שלא יחזרו אליו.

7 – העלאת האתר והכנסת מילות מפתח בקוד האתר

כאשר אושר באופן סופי עיצוב האתר על ידי הלקוח וכן בדקתם שהאתר עובד בקצב הרצוי ועל פי האיפיון הראשוני שקבעתם מראש , חשוב להגדיר את מילות המפתח לחיפוש האתר וכן תיאור של שורה אחת לאתר . נתונים אלו אמורים להיכנס לקוד של האתר על מנת להקל גישה עתידית למנועי החיפוש לאתרכם ומציאתו.

8 – פירסום האתר

לאחר שהאתר עלה לאויר חשוב שכולם גם ידעו עליו . האנשים הקרובים: ידעו את כל האנשים הקרובים אליכם על האתר החדש במייל,  ונסו ליצור מייל שרשרת בנושא האתר החדש, קופון באתר , לרגל השקת האתר ,וכולי. מנועי החיפוש : מרבית הפורטלים המרכזיים בארץ הרישום שלהם הוא ללא תשלום וניתן לקדם את אתרכם בתוצאות חיפוש האתר ע"י תשלום . בכל פורטל קיים בדרך כלל כפתור "הוסף אתר" ושם מגיעים לעמוד ובו טופס להוספת האתר , הכנסת מילות המפתח (מומלץ לא יותר מ10 מילות מפתח) וכן הכנסה לקטגוריה . הפורטלים המובילים הם walla ,nana ,tapuz ,ynet msn , ועוד. ברור שאם פניו של האתר הוא לכל העולם יש לאנדקס אותו במנועי החיפוש העולמיים . שלב זה מייגע ודורש עבודה וסבלנות רבה . פירסום בפורומים : נסו למצוא פורומים העוסקים בנושא שלכם .בדרך כלל הגולשים אוהבים לדעת על אתר חדש העוסק בנושא רלוונטי אך הודעות מסוג זה יורדות מהר מאוד ע"י מנהלי הפורטלים לכן נסו לשדר זאת בעדינות ובעקיפין. יחסי ציבור : יחסי ציבור לאתר מהוים כלי חשוב ביותר לקידומו הן בפניה לכתבים ברשת והן בפניה לפורטלים שעוסקים בנושא של אתרכם .  החשיבות של יחסי הציבור לאתרכם בכתבות ברשת בעלת ערך רב בהשוואה לכתבות מחוץ לרשת . פירסום באינטרנט : ניתן לפרסם את האתר במספר דרכים וקיימות חברות שזו היא ההתמחות שלהן , לדוגמא רכישת מדיה, אינדוקס במנועי החיפוש, באנרים , תשלום ע"פ הקלקות ,ועוד.

9 – תחזוקת האתר

חשוב לתחזק את האתר באופן שוטף ולעדכנו במידה ופעולה זו קשה ודורשת זמן ומשאבים מומלץ שלא להכניס תאריכים לידי כתבות עידכונים וכו.

אתרי וורדפרס

האם אתה מחפש אתרי וורדפרס מעולים לעורר השראה בעולם ? וורדפרס משמשת ליצירת אתרים מגיבים מדהימים במשך שנים , מיותר לציין שיקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הוא הכתובת הנכונה לך .

עיצובים מגניבים

חשוב מאוד שיהיה אתר מגיב. מכיוון שכל יום קיימים בשוק מכשירים חדשים עם גדלי מסך שונים. המומחים שלנו יכולים ליצור אתרים ידידותיים להתקנים כי בכל הקשור לרשת יש חשיבות לויזואליות.

ידידותי לקידום אתרים

אתרי אינטרנט ידידותיים לקידום אתרים חשובים לחשיפה רבה יותר באינטרנט. פירושו של אתר ידידותי יותר לקידום אתרים הוא גלוי יותר למנועי חיפוש. מה שעוזר לך להשיג יותר תנועה.

התוספים האחרונים

אנו משתמשים רק בתוספים מקצועיים, מאובטחים ועדכניים ביותר עבור אתר האינטרנט שלך. המסייעים ללקוחות שלכם לחוות משתמש לאורך זמן, מהירה ומאובטחת.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support