בניית אתרים בוורדפרס

וורדפרס , או בשפת המקצוענים WP , היא מערכת ניהול תוכן לשימוש חופשי , הפועלת תחת הרישיון הכללי של חברת גנו. כיום, היא מערכת ניהול תוכן באתרי אינטרנט השונים. במקור נועדה לניהול תוכן בבלוגים וכאשר אני מדבר על בלוגים אני מתכוון ליומני רשת שמתעדכנים אחת לזמן מסוים , בנושא מסוים ומפרסמים כתבות מדי פעם. המערכת בנויה בקוד פתוח, מה שמאפשרת לנו לבנות את האתר, לצפות באתר, וגם לעדכן ולנהל את האתר. המערכת קיימת משנת 2003 , אחת הוותיקות ברשת והיא אחת הפופולאריות בעולם, אם לא הפופולארית ביותר, לניהול אתרי אינטרנט ברשת וגם חנויות מקוונות. היא מתורגמת גם לעיברית.היא כתובה בקוד פתוח , וקוד פתוח הווה אומר שאפשר להוסיף לה תוספות, אפשר לעדכן אותה ולבצע עוד הרבה פיתוחים. וורדפרס היא הממשיכה הרשמית של פרויקט פיתוח אחר בשם  BZ / CAFELOG . היא החלה את דרכה במאי 2003 על ידי מפתח בשם מאט מולנוג. בתחילתה היא הוסיפה כמה שורות קוד ששיפרו את הטיפוגרפיה של הכתיבה היומיומית , בהמשך התווספו תכונות ומאפיינים שונים שהפכו אותה למערכת ניהול בלוגים הפופולארית בעולם וכיום, זו מערכת ניהול תוכן בוגרת הנמצאת בשימוש של עשרות מיליוני אתרים ברחבי העולם .

המערכת מפותחת בקוד פתוח PHP , על בסיס מסד הנתונים MYSQL , והיא מופצת באופן חופשי. כל אחד יכול לתרום למערכת ולשפר אותה . אז מה הופך את מערכת וורדפרס לפופולארית ביותר כיום ? ישנם כמה וכמה פרמטרים שנתייחס אליהם , שנבדוק למה עונה יותר לצרכים מסוימים, ולמה עונה פחות לצרכים אחרים באתרי אינטרנט השונים. וכאשר אני אומר פופולארית ביותר , לא הכוונה לטובה ביותר בעולם, אלא לכזו שמשתמשים בה יותר ויותר. כמובן , שישנם כמה מערכת לניהול תוכן ,טובות יותר , וטובות פחות , הכל לפי הצורך. אז מה הם הפרמטרים ? 

  • פרמטר ראשון הוא הוותק : יחסית היא מאוד ותיקה, החלה את דרכה עוד משנת 2003, היא עברה כמה גלגולים , כמה וכמה גרסאות , מפתחים אותה כל השנה וכל כמה חודשים יוצאת גרסה חדשה. 
  • הוורדפרס היא מערכת חינאמית שלא צריך לשלם עליה , דמי מנוי חודשיים , קל מאוד לכתוב , להוסיף תוספים , ולתכנת על מערכת וורדפרס. 
  • עיצובים: ישנם מאות ואפילו אלפים של עיצובים חלקם בחינם וחלקם בתשלום וכבר אנו מבינים שהאפשרויות כאן בלתי מוגבלות.
  • תוספים: יש אלפי תוספים , אם לא עשרות אלפי תוספים , לרוב ללא תשלום, אנו יכולים פשוט לשלוף ולהתקין אותם. הפשטות והקלות הפכו את מערכת וורדפרס לפופולארית ברשת לניהול תוכן .

 

בניית אתרים בוורדפרס  אינה משימה קלה. בדרך כלל אנשים חושבים שהם יכולים להתקין וורדפרס ולצפות פה ושם בווידיאו, בדרך זו הם יכולים לבנות אתרי וורדפרס .

אבל זה לא נכון, בניית אתרים בוורדפרס מקצועיים , דורשת מחקר רב עם תוכן, עיצוב ופיתוח תהליכים. כל שלב צריך להיות מושלם כדי לעמוד בדרישות המשתמשים, למשוך משתמשים ובאותה העת להתאים את האתר שלך לדרישות מנועי החיפוש.

מהם הגורמים החשובים בבניית אתרים בוורדפרס ?

אתרי וורדפרס צריכים להיבנות אך ורק על ידי צוות מקצועי, ולא מדובר בעבודה של אדם בודד, או באדם שאינו מוכשר לבנות אתרי וורדפרס מקצועי כדי לייצר תוצאות מיטביות לעסק שלך. אתה צריך צוות מקצועי, עם כותב תוכן, מעצב ומפתח עבור האתר וורדפרס. בסופו של דבר, אתר האינטרנט שלך זקוק למיטוב אתרי אינטרנט מקצועי של וורדפרס שיכול להפוך אותו למיטוב היטב וידידותי למנועי חיפוש.

אתם איתי? האם זה יותר מדי להתמודד עם יותר מדי דברים?

ב- יקל בניית אתרים והשקעות מבינים את הבעיה שלכם וזו הסיבה שפיתחנו את הצוות שלנו בצורה, שתקבלו שירותים מקצועיים בכתיבת תוכן, תהליך פיתוח ועיצוב. בסופו של דבר יש לנו מומחי SEO מנוסים ומוסמכים מאוד, שהופכים את האתר שלך למוטב לחלוטין וידידותי למנועי חיפוש.

אז אין מה לדאוג, אם אתם רוצים לבנות אתרי וורדפרס, אנו דואגים לכל דבר ואינכם צריכים לדאוג לבניית אתרים או לתחזוקה של תהליך.

אנו דואגים לכל דבר, ואתם פשוט יושבים לצפות ואנו מטפליםבכל ההיבטים של האתר החדש שלכם .

צרו קשר עכשיו טלפון: 0544304613 דוא”ל: .YKLSITES@gmail.com

אתרי וורדפרס מקצועיים

האם אתם מחפשים אתרי וורדפרס מעולים לעורר השראה בעולם? וורדפרס משמשת ליצירת אתרים מגיבים מדהימים במשך שנים.

עיצובים מגיבים

חשוב מאוד שיהיה אתר מגיב. מכיוון שכל יום קיימים בשוק מכשירים חדשים עם גדלי מסך שונים. המומחים שלנו יכולים ליצור אתרים ידידותיים להתקנים

ידידותי לקידום אתרים

אתרי אינטרנט ידידותיים לקידום אתרים חשובים לחשיפה רבה יותר באינטרנט. פירושו של אתר ידידותי יותר לקידום אתרים הוא גלוי יותר למנועי חיפוש. מה שעוזר לך להשיג יותר תנועה.

התוספים האחרונים

אנו משתמשים רק בתוספים מקצועיים, מאובטחים ועדכניים ביותר עבור אתר האינטרנט שלך. המסייעים ללקוחות שלכם לחוות משתמש לאורך זמן, מהירה ומאובטחת.

האם אתה מוכן לבנות אתר מקצועי?