רוצה היום אתר / חנות מקצועית ? רק כאן !

אתרי וורדפרס מקצועיים

האם אתה מחפש אתרי וורדפרס מעולים לעורר השראה בעולם? וורדפרס משמשת ליצירת אתרים מגיבים מדהימים במשך שנים.

עיצובים מגיבים

חשוב מאוד שיהיה אתר מגיב. מכיוון שכל יום קיימים בשוק מכשירים חדשים עם גדלי מסך שונים. המומחים שלנו יכולים ליצור אתרים ידידותיים להתקנים

ידידותי לקידום אתרים

אתרי אינטרנט ידידותיים לקידום אתרים חשובים לחשיפה רבה יותר באינטרנט. פירושו של אתר ידידותי יותר לקידום אתרים הוא גלוי יותר למנועי חיפוש. מה שעוזר לך להשיג יותר תנועה.

התוספים האחרונים

אנו משתמשים רק בתוספים מקצועיים, מאובטחים ועדכניים ביותר עבור אתר האינטרנט שלך. המסייעים ללקוחות שלכם לחוות משתמש לאורך זמן, מהירה ומאובטחת.

בניית אתרים

בניית אתרים הן צורך השעה יותר מאי פעם . לא מדובר משנה לשנה אלא מיום ליום יותר ויותר אנשים שולפים את הסמארטפונים שלהם לחפש מידע גם כאשר הם נמצאים בבית . ולכן בניית אתרים חשובה לכל עסק ועסק, וכאן נכנסת לתמונה יקל בניית אתרים והשקעות השמה דגש על כל אתר ואתר ומנוסה במקצוע שנקרא בניית אתרים .כמו אז, גם כיום , המשאב העיקרי בכל הזמנים היה הזמן, ואם שוטטנו ברחוב לחפש עסק מסוים , או פתחנו דפי זהב , ימים אלו נעלמו כבר מזמן. לא משנה המיקום,הצורך / הבעיה, או המכשיר: פותחים את המחשב או שיותר נכון שולפים  לא את המובייל אלא הסמאטרפונים החכמים שלהם ומחפשים מידע, וזה מובן מאליו למה צריך כל עסק להופיע במנועי החיפוש.. הדבר נכון לבעלי חנויות פיסיות ברחוב או אף לשכירים המחפשים הכנסה נוספת , באפשרותם להגיע אל יקל בניית אתרים והשקעות ,למלא טופס איפיון, להעלות צרכים / דרישות ולקבל חנות מקוונת בנויה חזק , מאובטחת, ונגישה כחוק. בניית אתרים לא בנויה רק מאתר שיושב על וורדפרס או וויקס או כל מערכת אחרת , היא צריכה להיות ברמה גבוהה, רספונסיבית , ( נראית בכל המכשירים אם זה סמארטפונים למיניהם, טאבלטים, מחשבים שולחניים וכן מחשבים ניידים ) , לוגו , בעלת טעינה מהירה ומוכנה לקידום במידה ורוצים ועוד ועוד. כנאמר לעיל , ישנם כמה וכמה מערכות לבניית אתרים , העסק שלי , יקל בניית אתרים והשקעות מתמחה בבניית אתרים והקמת חנויות מקוונות על גבי מערכת וורדפרס . 

בעולם המקצוע שנקרא בניית אתרים , יש כמה וכמה אפשרויות : זה יכול להתחיל מדף נחיתה , מיני סייט, אתר אינטרנט ו/או חנות וירטואלית .מיני סייט כשמו כן הוא, אתר קטן הכולל בדרך כלל 3 עמודים דף הבית ,אודות וטופס צור קשר , ומיועד לבעלי עסקים קטנים שלא צריכים אתר גדול כגון אינסטלטורים, טכנאי מזגנים וכד’. דף נחיתה או דף לכידה / עמוד נחיתה כשמו כן הוא עמוד אחד שהגולשים נוחתים אליו ממקור כלשהו בדרך כלל מתנועה ממומנת מפרסום כלשהו , ולגולשים בוחרים אם להישאר או לצאת בלי לשוטט הרבה . בדרך כלל בדף נחיתה מוצעת הצעה , שירות או מוצר למכירה לעניין את הגולשים . כשאומרים בניית אתרים מתכוונים לבניית אתרי תדמית , או פיתוח חנויות ( מה שאנו עושים) אבל יש כאלה שצריכים רק מיני סייט, אלה מיועדים לרוב בעלי מקצוע שצריכים אותם כאן ועכשיו , והמיני סייט שלהם בנוי מעמוד הבית , אודות , וטופס צור קשר. אין לך מה לחפש במקום אחר: כאן תקבל לא רק אתר שבנוי נכון , כאן תוכל לקבל שירותים נוספים כמו עריכת סרטונים , שיווק דיגיטלי , אחריות מלאה על העבודה ותמיכה בך ובעסק שלך לאורך כל השנה. עם יקל בניית אתרים והשקעות, אתה לא לבד , יחד אנו צוות , בוא קח את הצ’אנס ומכאן העסק שלך רק ימריא !

לחיי ההצלחה שלך, 

יוסף , 0544304613 

 

בניית אתרים הוא לא עסק הוא מקצוע. נקודה . יקל בניית אתרים והשקעות הוא המקום הנכון לבניית אתרים בוורדפרס , הקמת חנויות מקוונות , שיווק דיגיטלי בסיסי, ואף קידום אתרים אורגני. לבניית אתרים מכל מין וסוג צריך לבנות את היסודות הנכונים וליקל בניית אתרים והשקעות יש הידע הנכון. גם אם תבנה איזה אתר מפואר או מושקע או חנות ווקומרס או אף מג’נטו, צריך לעמוד בדרישות החוק ובדרישות של מנועי החיפוש . בודאי כבר שמעתם ” שאם אתה לא שם , אתה לא קיים , הכוונה היא שחייבים להיות בכל רחבי הרשת , אם זה בניית אתר תדמית לעסק, הקמת חנות מקוונת , קידום אתרים אורגני לאתר על מנת להוביל תנועה רלוונטית לשם , שיווק דיגיטלי הכוללים עמוד עסקי היכן שרק אפשר: בלינקדאין, טויטר, ווטסאפ, פייסבוק , אינסטגרם , טיק טוק, בלוגים , רשימת תפוצה  , סירטוני וידיאו אם צריך , וזאת רק ההתחלה. אל תבזבז את התקציב שיש לך את את הזמן היקר שלך , תגיע ליקל בניית אתרים והשקעות ותקבל בכל הקשור לבניית אתרים את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר עבורך .