בעל עסק ,אל תהסס , שלא תפספס ,רק זכור: מכאן העסק שלך רק ימריא ! 0544304613 / 039312739

שלום לך , בעל עסק יקר, הגעת ליקל - פתרונות אינטרנט לעסקים * ההצלחה שלך נמצאת בקצות אצבעותיך * בניית אתרים בוורדפרס * הקמת חנויות מקוונות * קידום אורגני * שיווק דיגיטלי * אחסון אתרים * רכישת דומייןي

אודות העסק יקל בניית אתרים - נעים להכיר....

אודות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים - נעים להכיר .....

 אודות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים – הוא עסק מיסודו ו ובבעלותו של יוסף קאלימי , שהינו גם הבעלים של הקניון לחיסכון ואמינות , להלן  הקניון , שואפים למתן ערך גבוה לך לקוח יקר, כן לך ,  ולמנף אותך ואת עסקך  למקום טוב יותר : כמו כן מבקשים ומייחלים לממש את חזוננו העסקי שלשמו הקמנו עסק זו – לקוחות מרוצים !

יקל פתרונות אינטרנט לעסקים    צוות של בוני אתרים מנוסה צעיר ודינאמי מומחים בתחומם יתרון המבטיח לך , לקוחי היקר אתר חזק יציב ואיכותי תמיכה לאורך כל היום וכל השנה ומעל הכל נועד לשרת אותך – לקוח היקר לנו .

אנו מאמינים שהזמן של לקוחותינו יקר ( וגם הכסף ….) ולכן אם רצית  לבנות אתר אינטרנט , דף נחיתה עמוד עסקי בפייסבוק חנות או אתר מותאם מובייל – יש לך על מה לבנות !  יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  נועד למענך ובשבילך !!!

אודות יקל  פתרונות אינטרנט לעסקים : מירב פתרונות לאינטרנט . כאן תמצא כמעט כל הדרוש לעסק , ואף  מירב שירותים בטכנולוגיות מובילות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים , גם לחברות קטנות ובינוניות וגם לבעלי מקצוע חופשיים.  החל מרכישת הדומיין ,איחסון האתר עיצוב האתר, וכלה בבניית האתרים עצמם : אתרים רגילים בטכנולוגיות רגילות והידועות כגון HTML ( קוד סגור ) ובדגש אתרים על גבי מערכות ניהול תוכן כ WORDPRESS ודומייהם (קוד פתוח ) הכל תוכלו למצוא כאן.

זאת עליך  לדעת – בניית אתרים מוצלחת נמדדת ביכולותיו של האתר לבלוט באופן מיוחד ומשמעותי מעל האתרים . האחרים המתחרים על אותה משבצת בתחומים רבים ומגוונים .יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  מפעילים ומשווקים מערכות שונות פתרון המבטיח ללקוח אפשרויות בחירה מגוונות . אנו שמים דגש על כל שלב בתהליך בניית אתרים , החל משלב איפיון האתר ועד הפיכתו לנגיש מענין רלוונטי, וזאת על מנת לקדם ולהוביל אותו הכי גבוה שאפשר והיעוץ שלנו כבר אמרנו ….חינם !

כחלק משירותינו לקהילה מאידך וללקוחותינו בפרט אנו מתמחים בכתיבה שיווקית ובכתיבת מאמרים לאתרים שאנו בונים ובנוסף נותנים שירותי צילום אם זה בתמונות או בוידיאו . הכל לטובת הלקוח כבר אמרנו ? ?

זאת ועוד – יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  משתמשים במערכות נוספות כגון OXAI , JOOMLA , WIX .  . הכל לטובת לקוחותינו המכובדים . שימוש במספר מערכות אוטומטיות בעלות רכיבים מובנים מהווה יתרון ניכר ללקוחותינו דבר המבטיח פיתרון מושלם ללקוח המותאם לדרישותיו ולתקציבו , חיסכון ניכר בעלויות , קיצור לוחות זמנים ובעיקר אפשרויות בחירה רבות . אנו יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  מתמחים באיפיון ובבניית אתרים יצירתיים וידידותיים לכל משתמש .

לתשומת ליבך אדוני הנכבד- בשלבי הקמת אתר אינטרנט יש חשיבות גבוהה לבחירת הכלים עליהם מבוססת בניית האתרים –  הכנה נכונה,  שרתים מהירים , טכנולוגיה בעלת מוניטין וותק ויציבות,  גיבוי, וניטור 7 X 24 X 365 הם כלים שמקנים יתרון לאתר מעל אתרים אחרים.

אודות – יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  שואפים למתן מוצר / שירות יחודי ומעולה שישרת אתכם בנאמנות ובצורה אופטימלית יום יום , שנה אחר שנה. אנו עובדים עם כל המגזרים בהם בעלי מקצוע חופשיים בעלי עסקים קטנים ובינוניים וכן חברות ארגונים ועוד ועוד.

בנוסף לבניית אתרי תדמית, דפי נחיתה ,עמ' עסקי בפייסבוק , בניית אתרים בוורדפרס, , הקמת חנויות מקוונות  בכל גודל ולכל מטרה, אנו מייעצים ונותנים טיפים לקידום העסק ברשתות החברתיות והמדיה הדיגיטלית חיבור לגוגל אנליטיקס ועוד. הרי אמרתי שאתה חשוב לי ואני שמח בהצלחתך לא ?…..

אתר הנבנה באמצעות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הינו צעד המבטיח צמיחה של העסק . אומנם בניית אתר אינטרנט אינה מהווה היום רק צעד שיווקי ופרסומי, ואינה נועדה רק כדי להפיץ את העסק שלכם בקרב אלפי הגולשים. אלא בניית אתר היא צעד משמעותי שמאפשר לעסק שלכם ליצור לעצמו תדמית מסוימת ואתר אינטרנט מהווה מעין "מכשיר קשר" או יותר מדויק "כרטיס ביקור" המקשר בין הלקוחות לעסק שלכם. בניית אתר אינטרנט היא צעד שהפך לצעד שגרתי והכרחי עבור כל עסק שרוצה לקדם את עצמו הלאה . בניית אתר אינטרנט היא צעד יעיל ואפקטיבי להגדלת החשיפה בפני קהל הלקוחות הפוטנציאליים , הגדלת מספר הלקוחות, וצמצום העלויות וכתוצאה מכך הגדלת הרווחים. לבניית אתר המותאם לצרכים ולתקציב העסק שלך יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הוא הכתובת. התהליך של בניית אתר אינטרנט אינו עשוי ממקשה אחת, והוא תהליך דינאמי שמשתנה בהתאם לסוגי האתרים, למטרות האתרים ולקהל היעד של העסקים. ברור לכולם שבניית אתר אינטרנט של גן אירועים לדוגמא תהיה שונה מתהליך בניית אתר אינטרנט של מוסד אקדמי . בניית אתר אינטרנט יעילה ומקצועית אינה מסתיימת עם העלאת האתר לרשת, והיא תהליך מתמשך שחייב לכלול בתוכו פעולות כמו עדכון תכנים באתר, קידום אורגני של האתר, ו/או קידום ממומן של האתר, מיטוב מתמשך של תוכן האתר ומבנה האתר, וניתוח של הביצועים השונים באתר, מי יספק לנו שירות של בניית אתר אינטרנט . היום קהל הלקוחות כבר מספיק נבון ומבין ששירות של בניית אתר אינטרנט אינו מספיק ויש צורך להיעזר בחברה המציעה מגוון רחב של פתרונות אינטרנט כמו בניית אתר אינטרנט, כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, קידום אתרי אינטרנט, שיווק אתרי אינטרנט ועוד. ולכן אנו רואים היום יותר ויותר חברות המציעות סל שלם של פתרונות אינטרנט ולא שירות ספציפי בודד שאין לו קיום ללא האחים שלו. איך ניתן להשיג יציבות וצמיחה של העסק בעזרת אתר אינטרנט .  בניית אתר אינטרנט מאפשרת לנו לנהל תקשורת קבועה ותמידית עם הלקוחות שלנו, תקשורת דו סיטרית שבה בעל העסק יכול לדווח ללקוחות על המוצרים השונים, והמבצעים השונים אך גם יוכל לקבל משובים מהלקוחות על המוצרים השונים, על עיצוב האריזה ועל עוד שאר אלמנטים שיכולים להשפיע על ההצלחה העסקית. באמצעות בניית אתר אינטרנט העסק יכול לאסוף מידע מועיל על סוג קהל היעד שלו, על השעות בהן הקהל נכנס לאתר, על המוצרים המצליחים כך הוא יוכל לשפר ולשדרג את הפעילות השיווקית של העסק

 ועוד בנושא אודות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים רוצים לקוחות מרוצים ( ומשלמים….) בניית האתר באמצעותנו מבוצעת על ידי גורמים מקצועיים ואנו לוקחים בחשבון את תאימות האתר לכל הדפדפנים תוך התאמה מירבית למנועי החיפוש , ואופטימיזציה מלאה לאתר בכדי שיהיה נוח לקידומו ושיווקו במידת הצורך בעתיד . בניית האתר באמצעות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  משתלמת היום יותר מתמיד,  היות והאתר הנבנה באמצעותנו על ידי בעלי מקצוע מתאפשרת חשיפה לכמות אינסופית ללקוחות אינסופיים.

אנו מזמינים כל אחד וכל אחת להיכנס אלינו ולהינות מחוויה מעולם אחר ואל תשכחו לשאול על הקופונים שלנו…

רוצה להתעניין בחבילות שלנו ? רוצה יעוץ חינם  ? יש לך שאלה ? הפסק לחפש או להתלבט !! התקשר  עכשיו אבל עכשיו !!! וקבל עסקה במחיר המשתלם בישראל !

נו ,עוד לא התקשרת  ? 039312739  או 0544304613

ואם אתה רוצים מתנה אל תשכח  למסור שיוסף שלח אותך….לחיי ההצלחה שלך 

יוסף , יקל פתרונות אינטרנט לעסקים 

 אודות העסק : יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הינו מרכז מקצועי ומנוסה המחזיק בידע מקצועי עדכני ורלוונטי ומקפיד על הון אנושי איכותי בכל תפקיד ותפקיד. לקוחות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  מפקידים את הטיפול הדיגיטלי בעסק שלהם בידיים של אנשי מקצוע המובילים בתחומם אשר יודעים לזהות את צרכי הלקוח העסקיים והאישיים ולסייע בפילוח רלוונטי של קהל הלקוחות כדי לשים את העסק על הבמה הנכונה ובפני הקהל הנכון..הצלחת יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  בפעילות העסקית נובעת משילוב של רמה מקצועית גבוהה עם שימוש בחזית הטכנולוגיה המצויה בתחום הפעילות של יקל. שילוב זה גוזר מספר שירותי ליבה שמייצרים עוד ועוד לקוחות מרוצים אשר נהנים מהתועלת הרבה שיש יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  להציע.

אודות העסק יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  נעים להכיר….

רגע לפני שנצלול ונבין איך עולים על הבמה ונמצאים באופן קבוע מול קהל לקוחות רלוונטי חשוב להכיר קצת את הבסיס . ה WEB או בעברית, רשת האינטרנט, זוהי הפלטפורמה הווירטואלית עליה נמצאים אתרי אינטרנט שזמינים לגלישה של לקוחות. ה WEB  מאפשר גישה לכל דורש למגוון רחב מאוד של אתרי אינטרנט. רשת האינטרנט הינה רשת פתוחה וחינמית שמאפשרת לכל מעוניין לשים בה מידע. כדי שאתר אינטרנט יופיע ב WEB  יש לאחסנו באחת מחוות השרתים הקיימים ויש אינספור אפשרויות כאלו, גם בארץ וגם בחו"ל ועל כך יפורט בהמשך.

להיות במרכז ה WEB

גם אם המוצר שלכם הוא הכי מיוחד שקיים, הוא בלעדי שלכם והוא פותר בעיה מהותית בעולם עדיין צריך לדאוג שקהל הרוכשים הרלוונטי יכיר אותו כדי שהוא יעשה בו שימוש. מוצר מעולה שנמצא בארון צדדי נעול לא יצור פעילות עסקית מעצמו ולכן לכל מוצר או שירות צריך להיות מלווה תהליך של שיווק. כדי להיות במרכז ה WEB  יש ליצור תחילה תהליך של בניית אתר בוורדפרס. בניית אתר בוורדפרס זהו אחד השירותים המרכזיים של יקל פתרונות אינטרנט לעסקים . מדובר בשירות שבעבר נחשב ליקר ומיוחד והיום הוא זול יחסית וטרוויאלי לכל בעל עסק. נותן שירותים שלא נמצא ברשת לא קיים ,וכדי שתהיו בולטים מאוד כדאי שתהיו במרכז ה WEB וזאת על ידי בניית אתר מתאים ועל ידי קידום האתר. ראשית דבר, מומלץ מאוד לדאוג שנכסי החברה שלכם יהיו בידיכם. אתר אינטרנט הוא נכס חברה משמעותי מאוד, הוא עשוי להיות הערוץ המרכזי ליצירת לקוחות ומכירות ולכן חשוב מאוד שהוא יהיה בידיים שלכם ושתשלטו בו עד כמה שניתן. עניין זה חשוב לא פחות לצוות יקל פתרונות אינטרנט לעסקים   והוא חלק מערכי החברה, זהו נושא שמעניק עצמה ברוכה ללקוח ומאפשר לו להיות בטוח ורגוע , ולכן אחד השירותים הנפוצים ביותר של יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  הוא שירות של בניית אתר בוורדפרס.

בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס שמה את הכוח בידיים שלכם. אתר שנבנה על מערכת וורדפרס הוא אתר שיהיה מצוי בידיכם ובשליטה שלכם ככל שתרצו ותבקשו זאת. הבחירה לבנות את האתר דרך מערכת שהיא קוד פתוח (נגישה בחינם לכל המשתמשים) מאפשרת לכם ליהנות משלושה יתרונות מרכזיים. הראשון הוא התקדמות הטכנולוגיה. מערכת וורדפרס היא כאמור מערכת פתוחה עליה עובדים מפתחים מכל העולם ומממשקים את הפרויקטים שלהם למערכת באופן כזה יש התקדמות מהירה וטובה והמערכת משתכללת מכל הבחינות. היתרון השני הוא נוחות השימוש. מערכת וורדפרס נחשבת למערכת ידידותית למשתמש. אתם לא צריכים להיות טכנולוגים או חובבי מחשבים כדי להצליח לנהל את האתר שלם במערכת. בניית אתרים בוורדפרס אומרת שהתכנים של האתר מצויים במערכת בה תוכל לעדכן אותם בקלות ובמהירות ללא אנשי מקצוע. היתרון השלישי והמשמעותי מאוד הוא כאמור מעלה, בעלות על האתר. בניית אתרים בוורדפרס מבטיחה שהאתר שלכם לחלוטין. בשום שלב לא יוכלו לקחת את האתר  ולנעול לכם את מערכת הניהול. בניית אתרי אינטרנט במערכות סגורות מחייבת אתכם להיות לקוחות של המערכת באופן קבוע ולשלם עבור המערכת. ברגע שתרצו לעזוב את המערכת לא תוכלו להשתמש באתר עוד ויהיה עליכם לדאוג שמישהו יבנה את האתר ויזין את התכנים שוב למערכת אחרת. בוורדפרס האתר עובר איתכם. אתם יכולים לעבור בין חברת אחסון אחת לאחרת והאתר נשאר שלכם ואיתכם ללא שום שינוי.

רספונסיביות…

המובייל הוא המחשב החדש. לפני כעשור התחוללה מהפכה כשהאייפון הראשון הושק ותפס את המקום המרכזי בכף ידינו. אף אחד לא ניבא שהניידים יהיו לנו כל כך הרבה שעות על הידיים ושנתקשה להיפרד מהם. בעבר הנייד היה מונח בתיק והיינו עושים בו שימוש לשיחות והודעות בלבד. כיום, מדובר במחשב חכם שממלא כמעט את כל צרכינו ולכן נוכחות מובייל היא קריטית. כשאומרים נוכחות מובייל צריך להבין למה מתכוונים כי בסופו של יום, בכל מכשיר סלולארי חכם יש דפדפן גלישה שמחבר את המשתמש לרשת האינטרנט הרגילה והוא זמין לכל האתרים הקיימים, אך לא לכך התכוון המשורר. נוכחות מובייל היא חוויה אחרת. משתמשי מובייל צריכים להיות מסוגלים ליהנות מהאתר שלכם גם במסך קטן. מסך מובייל הוא מסך שקטן בכמה סדרי גודל ממסך של מחשב נייח או נייד ולכן חשוב להתאים את האתר לסוגי מובייל שונים. אתרים רספונסיביים מציעים זאת .

בניית אתרים בוורדפרס אינה מסתיימת עם סיום הבנייה כמובן. כאשר מסיימים את בניית האתר יש לחברו לדומיין (שם המתחם) ולהעלותו לאחסון כדי שזה יהיה זמין ב WEB. העלאת האתר לאחסון זו פעולה פשוטה שעושה כל חברה שבונה אתרים בוורדפרס ומדובר בעלות שלרב כלולה בעלות האתר, עם זאת זו עלות שיש לשלם אותה בכל שנה מחדש והיא אינה גבוהה ויכולה להיות כמה עשרות שקלים בחודש עבור אחסון בלבד.

להגיע למרכז…

אתרי אינטרנט שנמצאים על ה WEB  וזמינים ללקוחות עדיין אינם בולטים בין שלל האתרים שמוצעים ב WEB , ולכן יש לעשות קידום אתרים ולהביאם למרכז. קידום אתרי אינטרנט זהו שירות שמשתלב מעולה עבור מי שבחר לעשות בנית אתרים בוורדפרס כיוון שמערכת וורדפרס מותאמת מאוד למנוע החיפוש המוביל גוגל. בתהליך של בניית אתרים בוורדפרס ישנו שלב בו מזינים מילות מפתח לכל עמוד כך שהקידום הופך לקל יותר בהמשך. קידום אורגני של אתרי אינטרנט זהו תהליך שדורש מספר חודשים כדי להגיע לתוצאות טובות אך יש לדעת שאם בוחרים את ביטוי הקידום הנכונים לתחום העיסוק שלכם, הסבלנות משתלמת.

 אודות העסק – לסיכום…

אם אתה רוצה להיות במרכז במת ה WEB התחיל מבניית אתרי אינטרנט. רכוש לך  שירות של בניית אתרים בוורדפרס ובצע קידום לאתר. כאשר האתר שלך  יהיה מוכן אל תנוח  על זרי הדפנה,זכור :  שכדי שאתר יבלוט ב WEB   יש לקדם אותו. ישנה כמות אינסופית של אתרי אינטרנט אך מרביתם אינם פעילים ואינם מניבים. אתרי אינטרנט מקודמים הופכים להיות בולטים ומשרתים את בעל העסק בצורה המיטבית. עד כאן לבינתיים אודות העסק יקל פתרונות אינטרנט לעסקים  אשמח אם תעיר , תגיב, תשוטט באתר , אני כאן לשירותך תמיד . 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support