בעל עסק ,אל תהסס , שלא תפספס ,רק זכור: מכאן העסק שלך רק ימריא ! 0544304613 / 039312739

שלום לך , בעל עסק יקר, הגעת ליקל - פתרונות אינטרנט לעסקים * ההצלחה שלך נמצאת בקצות אצבעותיך * בניית אתרים בוורדפרס * הקמת חנויות מקוונות * קידום אורגני * שיווק דיגיטלי * אחסון אתרים * רכישת דומייןي

עיצוב מדומה
חוויות לאירועים
מעבודתנו , חנות לכשיטים
מעבודתנו - חנות תכשיטים
THE FASHION MALL
הקניון
מעבודתנו - הקניון לחיסכון ואמינות
הקניון לחיסכון ואמינות
הקניון לאופנה
מעבודתנו - הקניון להלבשה
הקניון להלבשה
DARYIA SHOP
מעבודתנו - א. בטיחות בדרכים
א. בטיחות בדרכים
כתיבת תוכן , התוכן הוא המלך
הקניון DNK
עבודתנו
עמ' נחיתה לחנות
עמ' נחיתה למש' עוד'
חב' תקשורת
מרכז סגולה לטיפול אלטרנטיבי
שיחזור אתר ישן
עבודתנו
הבמה
בניית אתרים בוורדפרס , הקמת חנויות מקוונות
YKL MALL
סוכנות טיולים
סטודיו לאיפור
סטודיו לאיפור ליאת כהן
בניית אתרים בוורדפרס , יקל פתרונות אינטרנט לעסקים
חנות תיקים

עבודתנו….

שלום לכם , 

עבודתנו מתחילה עוד הרבה קודם .בשלב  זיהוי רצון הלקוח , תכנון מפורט של האיפיון ( תוכנית אדריכלות של האתר ) עיצובו , ואז בנייתו. עבודתנו בנויה מא' ב' של בניית האתרים , תכנון וביצוע נכון משלב היסודות , לא פחות מאיך שבונים בית לאנשים. עבודתנו כוללת פתרונות רבים לבעלי העסקים, ובין היתר קידום אורגני, רקע בשיווק דיגיטלי, צילומי וידיאו , וליבה של עבודתנו הלא אהבתנו לאינטרנט : בניית אתרים . אנו עוסקים בכך לא מהיום ומשקיעים מאמץ רב חשיבה וידע וכלים רבים . עבודתנו למעשה ,באה להקל על לקוחותינו המכובדים, עקב זמנם היקר ועקב עיסוקיהם הרבים. לא רק זו אף זו, תמורת עבודתנו אנו גובים מחירים אטרקטיביים בהחלט, והם שווים לכל כיס . החל מבעל עסק קטן, המחפש אתר תדמיתי לעסקו במחיר מופחת , בעל חנות פיסית המבקש לעבור לדיגיטל או בנוסף לחנותו ברחוב חפץ גם בחנות מקוונת, ועד חברה קטנה ובינונית המחפשים להרשים את לקוחותיהם , במילים אחרות עבודתנו באה להציג את הפונקציונאליות של כל עסק ועסק ,לבצע את עבדתנו ברמה גבוהה ולהרשים את הגולשים , אתרים המציגים את החברה או העסק אופיה ואת גודלה ויתן מידע ללקוחות פוטנציאלים . 

עבודתנו לא הייתה סוגה בשושנים מלכתחילה ועוד לא דיברנו על השוק התחרותי והקשה בתחום. באיזה דומיינים להשתמש , ( מקפידים אך ורק על דומיינים, שמות מתחם ישראליים ) , היכן למקם את השרתים אם עקב הנפח או המהירות המחיר ועוד, באיזה טכנולוגיה ומה יעוד האתר , מה תקציב הלקוח ועוד ועוד אתגרים ושאלות נוקבות . עקב בצד אגודל ועם הזמן שדרוג הידע ולמידה עיקבית אחר השינויים בתחום וכן גם עידכון המערכת והתוספים הנלווים אליה . 

עבודתנו לא מסתיימת אך ורק עם בניית האתר , וזאת עליכם לדעת לקוחותינו הטובים , עבודתכם מתחילה כאן. אינדוקס האתר בלוחות מובילים הם צורך מיידי וקריטי להצלחתו של האתר. הרי אתרים עולים לאויר מדי יום ביומו וחייבים לפרסם אותם בפני כל העולם , לכן חשוב לאנקדס אותם במנועי החיפוש כגון בינג , יאהו והראשון במעלה והכי חשוב ונפוץ – גוגל .

כפי הנאמר לעיל, אומנם עבודתנו מתמקדת בבניית אתרים בוורדפרס, אך אנו קשובים לצרכי לקוחותינו ומתוך צורך השעה להתאים לדיגיטל , בין היתר מציעים גם קידום אורגני וכן שיווק דיגיטלי , אם כי זו לא המומחיות העיקרית שלנו , אך אנו בעלי רקע בתחום . כמובן שאנו מקפידים ללמוד ולהשתכלל כל פעם מחדש . עבודתנו בתחום האינטרנט כוללת שימוש בכלים , בתוכנות ובאתרים שונים , למשל רכישת הדומיין נעישת דרך רשם הדומיינים הישראלי בוקס , "BOX " , שימוש במערכת וורדפרס האינטואיטיבית והידידותית למועי החיפוש , ולא בויקס או מג'נטו האחרים , וכן איחסון האתרים בחוות שרתים משוכללת , חזקה ומנוטרת אי שם בגרמניה . עליכם לדעת , שהאיחסון שלנו כולל גיבוי באסיה שם חס וחלילה נפרצת חוות השרתים ישנו גיבוי נוסף באסיה . בכל מקרה חוות שרתים אלו מוגנות ב 3 מעגלי אבטחה ובלתי ניתן לפרוץ אותם, כך שאתם יכולים לישון בשקט בלילה ….

לא רק זאת , עבודתנו כוללת הדרכה לגבי השימוש במערכת וורדפרס אם לדוגמא חפץ הלקוח להעלות תמונות , לשנות או להוסיף תוכן הוא יוכל לעשות זאת ללא שום בעיה , וזאת בניגוד למתחרים אחרים שנמנעים לעשות זאת ומחזיקים פרטי הכניסה לאתר ולא מוסרים אותם . אנו אוהבים ואוהדים לא רק את עבודתנו אלא גם את לקוחותינו ולכן חשוב שיהיו מרוצים ולא מתוסכלים ואם ירצו לעשות שימוש כל שהו בתוך האתר יוכלו לעשות זאת באין חשש ובלא עכבות . 

עבודתנו לא מסתיימת כאן. בעוד שאחרים כן זמינים ולא זמינים ועובדים במקרה הטוב משעה 9 ועד 17:00 , ועוד לא דיברנו על המחירים שחלק מהמתחרים גובים מחירים גבוהים עד כדי חלחלה , אנו זמינים עבור לקוחותינו המכובדים משעות הבוקר ועד שעות הערב . לקוחתינו מעולם לא נתקלו בבעיות באתר מפני שאנו מבצעים את עבודתינו כהלכה , נאמנה, אנו מבצעים את עבודתינו מתוך הבנה ואהבה ללקוחותינו , ולכן הם לא נדרשים לתחזוקה או לתמיכה טכנית מפני שהשרתים עליהם מאוחסנים האתרים שלנו הם שרתים חזקים ביותר, מהירים ומשוכללים . 

אין ספק שבחירה ביקל פתרונות אינטרנט לעסקים לבניית אתר או חנות לעסק שלכם היא בחירה נכונה , אם בגלל המחיר , התועלות הרבות והבידול שאנו מציעים ללקוחותינו . 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support