בעל עסק ,אל תהסס , שלא תפספס ,רק זכור: מכאן העסק שלך רק ימריא ! 0544304613 / 039312739

שלום לך , בעל עסק יקר, הגעת ליקל - פתרונות אינטרנט לעסקים * ההצלחה שלך נמצאת בקצות אצבעותיך * בניית אתרים בוורדפרס * הקמת חנויות מקוונות * קידום אורגני * שיווק דיגיטלי * אחסון אתרים * רכישת דומייןي

מצא את הדומיין שלך עכשיו

רכישת דומיין הינה חלק בלתי נפרד מכל כת' URL. לא משנה מה ברצונך להעלות לאויר אם זה דף נחיתה , אתר אינטרנט או חנות – רכישת דומיין היא הכרחית.. אלפי דומיינים כבר נרכשו והעסקים שלהם צומחים מיום ליום. למה להישאר מאחור ? בחר דומיין עכשיו, או דבר עכשיו עם אחד היועצים שלנו. היועץ שלנו יכול לעזור לך לבחור את רכישת הדומיין המושלם לעסק שלך, שיכול לעזור לך ליצור ולפתח את העסק שלך באינטרנט במהירות רבה מאוד.

מה זה בעצם דומיין ? ( באנגלית DOOMAIN), שם המתחם, שם יחודי לאתר האינטרנט עצמו, המבדיל אותו מכל האתרים ברשת. זהו שם ייחודי אך ורק לאתר מסוים, המזהה את האתר או כתובת דואר אלקטרוני מסוימת. שם המתחם זה למעשה , רצף של אותיות ומספרים היכולים לבוא גם בעברית וגם באנגלית , גם באותיות גדולות וגם באותיות קטנות. שם המתחם משולה לכתובת נכס מסוימת , כתובת פיסית אליהו נשלחים כל המכתבים. עם הקלדת שם המתחם בשורת הכתובת , הדפדפן למעשה שולח פקודה , "מורה " לשרת היכן שנמצאים הקבצים לשלוף משם את כל הקבצים , הדאטא בייס וכל מה שקשור לאתר, והדפדפן הופך את זה לאתר שרואים על המסך . שמם הכולל של אתרי האינטרנט הוא WORLD WIDE WEB ,רשת כלל עולמית ,   או בקיצור WWW , ונהוג לרשום בתחילת כל שם מתחם של אתרי האינטרנט את האותיות הללו, WWW. 

רישום שמות המתחם נעשה באמצעות ארגון האינטרנט העולמי ICANN , וכן גופים המורשים לכך מטעמו. בישראל הגוף היחיד הרשאי לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי, ISOC, המקצה שמות תחום תחת הסיומת IL. 

רכישת דומיין , היכן ואיך ? 

כפי הנאמר לעיל , רכישת הדומיין נעשית על ידי כמה וכמה גופים בישראל הידועים הינם BOX , LIVEDNS ואחרים . הסיומות לכך הן רבות ובישראל נהוג בגלל שרוב הקהל לבעלי האתרים הוא דובר עברית סיומת של IL. אבל ישנם כמה וכמה סיומות נפוצות כגון : COM, BIZ, INFO ועוד . רכישת הדומיין תתאפשר במידה והוא פנוי כמובן על ידי בדיקה קצרה . כנאמר לעיל , שם תחום יכול להופיע גם כ DOMAIN וגם כ DOMAIN NAME . רכישת הדומיין היא אחד השלבים מ 3 השלבים ההכרחיים לכל אתר אינטרנט אם זה אתר תדמיתי או חנות מקוונת . שלושת השלבים הכרחיים וחשובים אבל לא חובה הסדר שלהם בבניית האתר : 1 – השכרת שטח איחסון אם זה שרת לוקאלי כמו המחשב או שרת איחסון שיתופי או כל סוג שרת אחר,  2 – התקנת מערכת וורדפרס על גבי השרת ( בדומה ליציקת השלד של כל בית ) לאחר מכן התקנת התבנית על גבי המערכת , תוספים , העלאת תמונות , תכנים וכו', ו 3 – רכישת דומיין וחיבורו לאתר ובדיקה שהכל עובד תקין . בדרך כלל, האתרים הנבנים ומפותחים בישראל ומיועדים לקהל לקוחות ישראלי הם בסיומות כפי שאמרנו IL , אבל לא מן הנמנע שיהיו סיומות בינלאומיות כגון 🙁 בינלאומי) BIZ, INFO, COM (עסקי ) , ORG ( ארגון ) , NET ( תקשורת , טכנולוגיה ) כדאי לכם לדעת שבשנים האחרונות הושקו מאות סיומות חדשות לאתרים מתחומים שונים כמו DEV, AI, XYZ, .CLUB,,LIFE  ועוד ועוד. מחיר רכישת דומיין משתנה לפי מיקומו וסוגו , אם עסקינן לדוגמא בישראל הוא יכול לנוע בין 57 ש' לבין 70 ש' לשנה. אבל כאשר רוכשים אותו בחו"ל ,אין מחיר אחיד הוא יכול לנוע בין 1 $ לבין 200 $ , הכל לפי סוג הדומיין ,מיקומו והביקוש אליו. יש האומרים שרישום דומיין הוא השלב הראשון בנוכחות שלך באינטרנט, וביצירת המיתוג של החברה / העסק או המיתוג האישי באינטרנט. בחירה ורכישת  הדומיין הינה חלק בסיסי אך חשוב ביותר ביצירת הנוכחות, והשלכותיה מורגשות לאורך כל חיי הפעילות האינטרנטית שלך. דומיין זכיר וקליט מסייע ללקוחות להגיע לאתר שלך  ולחזור אליו שוב ושוב.

לא פעם אני נתקל ברשמים  המעודדים אותך לרשום דומיין "ישראלי" בעברית, כולל סיומת בעברית. דומיין בעברית מלאה (דומיין.קום לדוגמה) מאפשר נגישות מירבית לכלל הציבור, ומאפשר ללקוחותיך וללקוחות פוטנציאלים לזכור את כתובת האתר שלך בקלות ובמהירות בשפה הנוחה להם ביותר – עברית. אבל ,אבל זה אבל גדול אצל הישראלים אין סבלנות והם לא יהפכו את הדומיין מאנגלית לעיברית ולהיפך . רכישת דומיין חייבת להיות בדרך כלל קצרה ולא ארוכה מדי , הרי הגולשים לא יזכרו שם מתחם ארוך מדי ובטח שלא ישבו ויתחילו להקליד שם מתחם ארוך באותיות ותוים כמו WWW.YKLJKLHTRLKJH.COM , זה לא הגיוני ובטח שלא מעשי ורצוי קצר , קליט כזה שיהיה רלוונטי ומתאים לעסק כמו של העסק שאנו נמצאים בו עכשיו : " יקל בניית אתרים  " – WWW.YKL.CO.IL . 

רכישת דומיין
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support