דמיינו לעצמכם שאתם עומדים על במה במשך 24 שעות, שבה ימים בשבוע ומציגים את עצמכם, את העסק שלכם ואת השירותים שיש לכם להציע וכל זאת מול קהל אינסופי של לקוחות פוטנציאליים שבדיוק מחפשים שירות כמו שלכם…

אם זה נשמע כמו חלום לא מושג עבורכם אתם מצויים הרחק מאחור כיוון שעבור הלקוחות של המרכז הישראלי לבניית אתרים מדובר במציאות יום יומית המקיים עבורם שירות יקר ערך לעסק.

המרכז הישראלי לבניית אתרים הינו מרכז מקצועי ומנוסה המחזיק בידע מקצועי עדכני ורלוונטי ומקפיד על הון אנושי איכותי בכל תפקיד ותפקיד. לקוחות המרכז מפקידים את הטיפול הדיגיטלי בעסק שלהם בידיים של אנשי מקצוע המובילים בתחומם אשר יודעים לזהות את צרכי הלקוח העסקיים והאישיים ולסייע בפילוח רלוונטי של קהל הלקוחות כדי לשים את העסק על הבמה הנכונה ובפני הקהל הנכון.

הצלחת המרכז בפעילות העסקית נובעת משילוב של רמה מקצועית גבוהה עם שימוש בחזית הטכנולוגיה המצויה בתחום הפעילות של המרכז. שילוב זה גוזר מספר שירותי ליבה שמייצרים עוד ועוד לקוחות מרוצים אשר נהנים מהתועלת הרבה שיש למרכז הישראלי לבניית אתרים להציע.

נעים להכיר… הרשת

רגע לפני שנצלול ונבין איך עולים על הבמה ונמצאים באופן קבוע מול קהל לקוחות רלוונטי חשוב להכיר קצת את הבסיס. ה WEB או בעברית, רשת האינטרנט, זוהי הפלטפורמה הווירטואלית עליה נמצאים אתרי אינטרנט שזמינים לגלישה של לקוחות. ה WEB  מאפשר גישה לכל דורש למגוון רחב מאוד של אתרי אינטרנט.

רשת האינטרנט הינה רשת פתוחה וחינמית שמאפשרת לכל מעוניין לשים בה מידע. כדי שאתר אינטרנט יופיע ב WEB  יש לאחסנו באחת מחוות השרתים הקיימים ויש אינספור אפשרויות כאלו, גם בארץ וגם בחו"ל ועל כך יפורט בהמשך.

להיות במרכז ה WEB

גם אם המוצר שלכם הוא הכי מיוחד שקיים, הוא בלעדי שלכם והוא פותר בעיה מהותית בעולם עדיין צריך לדאוג שקהל הרוכשים הרלוונטי יכיר אותו כדי שהוא יעשה בו שימוש. מוצר מעולה שנמצא בארון צדדי נעול לא יצור פעילות עסקית מעצמו ולכן לכל מוצר או שירות צריך להיות מלווה תהליך של שיווק. כדי להיות במרכז ה WEB  יש ליצור תחילה תהליך של בניית אתר בוורדפרס. בניית אתר בוורדפרס זהו אחד השירותים המרכזיים של המרכז הישראלי לבניית אתרים. מדובר בשירות שבעבר נחשב ליקר ומיוחד והיום הוא זול יחסית וטרוויאלי לכל בעל עסק. נותן שירותים שלא נמצא ברשת לא קיים וכדי שתהיו בולטים מאוד כדאי שתהיו במרכז ה WEB וזאת על ידי בניית אתר מתאים ועל ידי קידום האתר.

ראשית דבר, מומלץ מאוד לדאוג שנסכי החברה שלכם יהיו בידיכם. אתר אינטרנט הוא נכס חברה משמעותי מאוד, הוא עשוי להיות הערוץ המרכזי ליצירת לקוחות ומכירות ולכן חשוב מאוד שהוא יהיה בידיים שלכם ושתשלטו בו עד כמה שניתן. עניין זה חשוב לא פחות לצוות המרכז הישראלי לבניית אתרים והוא חלק מערכי החברה, זהו נושא שמעניק עצמה ברוכה

ללקוח ומאפשר לו להיות בטוח ורגוע ולכן אחד השירותים הנפוצים ביותר של המרכז הוא שירות של בניית אתר בוורדפרס.

בניית אתר בוורדפרס

בניית אתר בוורדפרס שמה את הכח בידיים שלכם. אתר שנבנה על מערכת וורדפרס הוא אתר שיהיה מצוי בידיכם ובשליטה שלכם ככל שתרצו ותבקשו זאת. הבחירה לבנות את האתר דרך מערכת שהיא קוד פתוח (נגישה בחינם לכל המשתמשים) מאפשרת לכם ליהנות משלושה יתרונות מרכזיים. הראשון הוא התקדמות הטכנולוגיה. מערכת וורדפרס היא כאמור מערכת פתוחה עליה עובדים מפתחים מכל העולם ומממשקים את הפרויקטים שלהם למערכת באופן כזה יש התקדמות מהירה וטובה והמערכת משתכללת מכל הבחינות. היתרון השני הוא נוחות השימוש. מערכת וורדפרס נחשבת למערכת ידידותית למשתמש. אתם לא צריכים להיות טכנולוגים או חובבי מחשבים כדי להצליח לנהל את האתר שלם במערכת. בניית אתר בוורדפרס אומרת שהתכנים של האתר מצויים במערכת בה תוכלו לעדכן אותם בקלות ובמהירות ללא אנשי מקצוע. היתרון השלישי והמשמעותי מאוד הוא כאמור מעלה, בעלות על האתר. בניית אתר בוורדפרס מבטיחה שהאתר שלכם לחלוטין. בשום שלב לא יוכלו לקחת את התא ראו לנעול לכם את מערכת הניהול. בניית אתרי אינטרנט במערכות סגורות מחייבת אתכם להיות לקוחות של המערכת באופן קבוע ולשלם עבור המערכת. ברגע שתרצו לעזוב את המערכת לא תוכלו להשתמש באתר עוד ויהיה עליכם לדאוג שמישהו יבנה את האתר ויזין את התכנים שוב למערכת אחרת. בוורדפרס האתר עובר איתכם. אתם יכולים לעבור בין חברת אחסון אחת לאחרת והאתר נשאר שלכם ואתכם ללא שום שינוי.

מובייל

המובייל הוא המחשב החדש. לפני כעשור התחוללה מהפכה כשהאייפון הראשון הושק ותפס את המקום המרכזי בכף ידינו. אף אחד לא ניבא שהניידים יהיו לנו כל כך הרבה שעות על הידיים ושנתקשה להפרד מהם. בעבר הנייד היה מונח בתיק והיינו עושים בו שימוש לשיחות והודעות בלבד. כיום, מדובר במחשב חכם שממלא כמעט את כל צרכינו ולכן נוכחות מובייל היא קריטית. כשאומרים נוכחות מובייל צריך להבין למה מתכוונים כי בסופו של יום, בכל מכשיר סלולארי חכם יש דפדפן גלישה שמחבר את המשתמש לרשת האינטרנט הרגילה והוא זמין לכל האתרים הקיימים, אך לא לכך התכוון המשורר. נוכחות מובייל היא חוויה אחרת. משתמשי מובייל צריכים להיות מסוגלים ליהנות מהאתר שלכם גם במסך קטן. מסך מובייל הוא מסך שקטן בכמה סדרי גודל ממסך של מחשב נייח או נייד ולכן חשוב להתאים את האתר לסוגי מובייל שונים. אתרים רספונסיביים מציעים זאת .

בניית אתרי אינטרנט אינה מסתיימת עם סיום הבנייה כמובן. כאשר מסיימים את בניית האתר יש לחברו לדומיין (שם האתר) ולהעלותו לאחסון כדי שזה יהיה זמין ב WEB. העלאת האתר לאחסון זו פעולה פשוטה שעושה כל חברה שבונה אתרי אינטרנט ומדובר בעלות שלרב כלולה בעלות האתר, עם זאת זו עלות שיש לשלם אותה בכל שנה מחדש והיא אינה גבוהה ויכולה להיות כמה עשרות שקלים בחודש עבור אחסון בלבד.

להגיע למרכז…

אתרי אינטרנט שנמצאים על ה WEB  וזמינים ללקוחות עדיין אינם בולטים בין שלל האתרים שמוצעים ב WEB ולכן יש לעשו קידום אתרים ולהביאם למרכז. קידום אתרי אינטרנט זהו שירות שמשתלב מעולה עבור מי שבחר לעשות בנית אתר בוורדפרס כיוון שמערכת וורדפרס

מותאמת מאוד למנוע החיפוש המוביל גוגל. בתהליך של בניית אתר בוורדפרס ישנו שלב בו מזינים מילות מפתח לכל עמוד כך שהקידום הופך לקל יותר בהמשך. קידום אורגני של אתרי אינטרנט זהו תהליך שדורש מספר חודשים כדי להגיע לתוצאות טובות אך יש לדעת שאם בוחרים את ביטוי הקידום הנכונים לתחום העיסוק שלכם, הסבלנות משתלמת.

לסיכום…

אם אתם רוצים להיות במרכז במת ה WEB התחילו מבניית אתרי אינטרנט. רכשו לכם שירות של בניית אתר בוורדפרס ובצעו קידום לאתר. כאשר האתר שלכם יהיה מוכן אל תנוחו על זרי הדפנה, זיכרו שכדי שאתר יבלוט ב WEB   יש לקדם אותו. ישנה כמות אינסופית של אתרי אינטרנט אך מרביתם אינם פעילים ואינם מניבים. אתרי אינטרנט מקודמים הופכים להיות בולטים ומשרתים את בעל העסק בצורה המיטבית.

 

כתיבת תגובה