האחריות שלנו עובדת בשבילך

תמורה מלאה בעד כספךאבטחה מירבית עבור אתרך תמיכה לאורך כל השנהפונקציות רבות

תחילתה של ידידות נפלאה 

ביקל בניית אתרים והשקעות  שואפים למתן ערך גבוה ללקוחותינו ולכן מתחילת הדרך הלקוח הוא בראש מעיננו ואנו מתאמצים לתת דגש לכל הרצונות / בקשות / הדרישות ואף מעבר לכך . אהה… עוד דבר – הייעוץ החיוך והקפה הם ללא עלות….

הכל תחת קורת גג אחת 

בניגוד לעבר אתר לא מורכב רק מטקסט אלא גם מאלמנטים שונים כגון : תמונות, פלאש ,וידיאו ועוד . והיות וזמנם של לקוחותינו יקר אנו נותנים את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת . לדו’ רכישת שם המתחם ( דומיין בלעז ), עיבוד תמונה ואף למי שמכבד את עצמו עיצוב לוגו , שירותי צילום ,איחסון אתרים, שירותי תוכן ,בניית חנויות מקוונות מא' עד ת' , ובעצם …מה לא ?

פתרונות רבים 

כחלק מהתמחותינו ושירותינו ללקוחותינו היקרים והמכובדים אנו מעמידים לרשות לקוחותינו סל מורחב של פתרונות שונים ומגוונים בדמות אתרי אינטרנט שונים וגם שידרוגים על אתרים קיימים חבילות אתר בסיסי ועד אתר אנלימיטד דהיינו ללא הגבלה ובנוסף דף נחיתה משלב ההקמה ועד לתצורה הסופית דף נחיתה עם כלים מובנים להכנה מהירה דף עסקי בפייסבוק וכמובן איך לא – מוצר הדגל שלנו אתר מותאם מובייל שהינו צורך חובה היום ועוד ועוד….

ביקל בניית אתרים והשקעות מאמינים שלכל עסק לכל תקציב או לכל חלום – יש פיתרון ! 

בניית אתרים 

ניסיון של שנים בעזרת צוות צעיר דינאמי ואיכותי שישמח לעמוד לרשותכם ובעל ניסיון על מערכות וכלים שונים אני מבצעים תהליכים שונים יעול והבנת צרכיו השונים של הלקוח מערכותינו מושתתות על קוד תקין ויעיל שיעזור ללקוחותינו הטובים מאופטימיזציה יעילה ותעבורה גבוהה , אבטחה מירבית והיקפית , שרתים חזקים ומגובים , טעינה מהירה וזו רק ההתחלה …..

תבחרו תקבלו 

ביקל בניית אתרים והשקעות מספר חבילות גמישות לטובת והנאת הלקוחות החל מהקמת אתר בסיסי , אתר ביזנס או אתר UNLIMITED יתרון הנותן ללקוחות מירב גמישות עיסקה התפורה היטב למידותיו ולתקציבו ולשימושו האישי והעסקי וכן שירותים ומוצרים שונים הכל לפי בחירת הלקוח .

תמיכה ושירות 

עסקת בניית אתרים לא תהיה מושלמת ללא תמיכה טכנית כי מה לעשות ? תקלות קורות … אנו ביקל בניית אתרים והשקעות  עומדים לרשות לקוחותינו מירב שעות היממה כל השבוע בערוצים המקובלים כאן ממתינים לכם צוות המספק תמיכה טכנית ברמה גבוהה ובאופן מלא בכל תהליך בניית האתר יחס חם ואישי לכל לקוח ולקוח אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ערוצי פניות שבו ניתן לקבל מענה מהיר וקולע על כל בעיה שאלה או בעיה שצצה .

טכנולוגיה

שילוב של עיצוב וטכנולוגיה חדשה שימוש בטכנולוגיות עדכניות כולל תמיכה בכל הדפדפנים , ולא רק זו אף עובדים עם מערכת ניהול תוכן קלה ופשוטה לתפעול המתאימה לצרכי הלקוח . 

גיבוי מלא

האתרים כידוע יושבים על גבי שרתים והשרתים שלנו הם שרתי ווינדוס חזקים המנוטרים ומגובים 24 ש’ ביממה 7 ימים בשבוע כל השנה ,  וחוות השרתים למי שמתעניין יושבים בחוות השרתים של ” גוגל קלאוד ” יתרון המעניק לכם שקט נפשי .

מנועי החיפוש

תאימות האתרים למנועי החיפוש ומכשירים הניידים ובראשם גוגל נותנת שליטה טובה בתגיות SEO .

מרכז פורץ גבולות 

מי אמר שיש לנו גבולות…? רציתם לבנות אתר בשפה אחרת ? מעונינים לעשות אפקטים ? אנימציה מרהיבה? אנו למענכם גם כאן צוות יקל  על כל מערכותיו נעמוד לרשותכם גם כאן
ביקל בניית אתרים והשקעות  מתמחים באיפיון ובבניית אתרים יצירתיים וידידותיים למשתמש אנו שמים דגש על עיצוב יחודי עם חשיבה שיווקית להצלחה שרואים אותה
אנו מזמינים כל אחד וכל אחת לביקור התרשמות באתרי לקוחותינו